MMC FiltryMMC Filtry

Filtry LPG - faza ciekła

Filtry LPG - faza lotna

Komplety naprawcze

Akcesoria

Nowe wkłady filtracyjne EKO

nowe wkłady ekoW roku 2013 firma MMC wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wprowadziła znaczące zmiany w swojej ofercie filtrów LPG i CNG.
Wkłady filtracyjne w plastikowych denkach, produkowane metodą tradycyjną z zastosowaniem kleju zastąpiła wkładami EKO wyprodukowanymi w technologii zgrzewanej bez użycia kleju. Technologia ta pozwala na wyeliminowanie problemu z rozszczelnieniem filtra, a także częstym przypadkiem zanieczyszczenia układu LPG masą klejową.

Nowa technologia montażu tego typu wkładów zapewnia całkowitą szczelność przegrody filtracyjnej z denkiem oraz stabilność wymiarową wkładu podczas całego okresu eksploatacji. Wkład taki jest wytrzymały zarówno na niskie jak i bardzo wysokie temperatury, tym samym nie ma możliwości zniszczenia lub deformacji w obudowie. Charakteryzuje się wysoką skutecznością oczyszczania przez cały okres eksploatacji. Dzięki zastosowaniu tej technologii zwiększyła się powierzchnia filtracyjna wkładu, również poprawiła się jego estetyka. Zastosowanie odpowiednich materiałów do produkcji spowodowało łatwiejszą utylizację.